O nas

Lokalizacja

SKRYPTORIUM w Mielcu mieści się przy ulicy Hetmańskiej 30a przy Rynku, przy wjeździe do Mielca od strony Tarnowa. Okolica jest zaopatrzona w miejsca parkingowe oraz przystanki autobusowe.

Z uwagi na licznych uczniów i studentów, informujemy, że nasze biuro znajduje się w centrum Starego Mielca. W pobliżu : Niepubliczne Gimnazjum, SP nr 1, SP nr 2, I Liceum Ogólnokształcące, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st., WSGiZ, ZS im J.Groszkowskiego oraz Zespół Szkół Ekonomicznych. Zapraszamy!

Dyspozycyjność i konkurencyjne ceny

Ze względu na fakt, że jesteśmy małą firmą i nie posiadamy rozbudowanej administracji, możemy pozwolić sobie na oferowanie niskich cen. Jesteśmy dyspozycyjni również w sytuacjach awaryjnych – potrzeby pilnego tłumaczenia lub poprawienia umiejętności językowych, przygotowania do wyjazdów i konferencji.

Doświadczenie i ekipa

Nasi tłumacze i lektorzy to wykwalifikowani magistrzy filologii po studiach podyplomowych, podróżnicy stale podnoszący swoje kwalifikacje dzięki wyjazdom zagranicznym, doświadczeni w wykonywaniu tłumaczeń i zaangażowani od lat w nauczanie języków obcych.

Pracowaliśmy od 2004 roku m.in. dla : Małopolska Organizacja Turystyczna (tłumaczenia dla Telewizji Francuskiej TF1, na Targach Turystycznych EUROEXPO), Urząd Miasta Mielca (podczas oficjalnej wizyty we Francji, tłumaczenia ustne i pisemne), Stowarzyszenie Przyjaciół Francji (podczas corocznej wizyty w zaprzyjaźnionym mieście Morlaix), Wyrób Pieczątek Grawerstwo Józef Kardyś (obsługa klienta obcojęzycznego), F.U. „Dragon” (tłumaczenia j. franc., hiszp., wł., ang., niem.), Capgemini (księgowość – j.hiszp.,j.ang. ; dział zakupów – j.franc., j.ang. ; wsparcie techniczne w dziale informatycznym – j.franc.,j.ang.), C+N Polska (kursy językowe w firmie, tłumaczenia), Gardner Aerospace Mielec, Bury Sp. z o.o., Autopart S.A., Dobrowolscy Sp. z o.o., BRW Sp. z o.o., Drewmir, Hermet FPUH, J.G.Fix Tool, Plastwag S.A., Hafibon, AERO AT Sp. z o.o., Transmet, Zetes Sp. z o.o. Ponadto, w ramach praktyk studenckich, opieka nad stażystami francuskimi w Ośrodkach Pomocy Społecznej w Krakowie, prowadzenie wymian niemieckojęzycznych, au-pair w Bretagne (…)